Sebastián Kašpar, Jiří Dokulil, Jan Džurban, Petra Plevová, Kateřina Vince, Ema Vencelidesová, Vojtěch Kužela, Ondřej Fousek, Šárka Křížová, Ondřej Mráček a Petr Hanus

Celým turnajem náš tým provedl basketbalový trenér Petr Kazda.

ZŠ Komenského 2 Žďár nad Sázavou - ZŠ Švermova 4 Žďár nad Sázavou   40 : 2

Body: Plevová 14, Džurban 14, Kužela 4, Mráček 4, Dokulil 2, Hanus 2

V prvním zápase jsme soupeře vysoko porazili.

ZŠ Komenského 2 Žďár nad Sázavou -ZŠ Na Pražské Pelhřimov   20 : 16

Body: Plevová 12, Mráček 6, Džurban 2

Ve druhém zápase naše hráče prověřilo družstvo ZŠ Na Pražské Pelhřimov. Po první čtvrtině jsme prohrávali hrozivých 10 : 2. V dalších dvou čtvrtinách však naši hráči výrazně zlepšili svoji hru, hlavně v obranných činnostech.

Vyvrcholení celého zápasu pak přinesla velmi dramatická poslední čtvrtina. Našim hráčům se ve skutečně bouřlivé atmosféře, kterou vytvořili diváci z řad žáků prvního stupně, podařilo příkladnou bojovností a obětavým výkonem překlopit vítězství na naši stranu výsledkem 20 : 16

ZŠ Na Pražské Pelhřimov - ZŠ Švermova 4 Žďár nad Sázavou   26 : 4

Náš tým obsadil v kvalifikaci první místo a postoupil do dalšího kola, které se bude konat 3. května v Pardubicích.

Všem našim hráčkám a hráčům gratulujeme k úspěchu, děkujeme za vynikající a obětavé výkony a do dalšího kola přejeme hodně zdaru a sportovního štěstí.