Lego Mindstorms EV3 - Závěrečná práce
9.B 2014/15

 Skupina B3

 Znap BKB-14

Náš model BKB-14 je nejnovější typ ze všech typů Znapů. Dokáže kousat na dálku(max.20cm).Dál jsme mu dodělali mnoho nových typů nejrůznějších součástek.Má dva typy červených krvelačných zubů.Náš typ je typ za cenu,kterou byste si netipli ani v tipsportu,a tak je náš typ nejnovějšího typu všech typů Znapů.

 Program

V našem modelu jsme použili mnoho nejrůznějších typů součástek. Nejdůležitější ze všech motorů je velký motor.Také jsme použili různé senzory (např. Ultrazvukový senzor,tlačítko+3 motory a to 2 různé typy z nabídky motorů)

Cyklus jsme využili velmi složitě,nic jednoduchého to nebylo.Hodně jsme improvizovali.Každý,kdo si to zkusil ví,že to opravdu jednoduché není.Opakuje podmínku,dokud nestlačíte tlačítko,poté pokračuje dále v programu.Podmínka pracuje na principu vzdálenosti věci od určitého senzoru. Za zmínku stojí také pokus o ovládání našeho robota pomocí smartphonu, který se možná i podařil,to se musíte zeptat ostatních lidí z naší skupiny, kteří viděli naši prezentaci a dávali pozor, zda to říkáme pravdivě nebo ne a to opravdu s velkým nadšením a vervou.

.

 Fotogalerie

stavba modelu ZNAP v akci naše skupina